Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
4x ŚWIECA ZAPŁONOWA BOSCH SUPER PLUS +8 FR7DC+

4x ŚWIECA ZAPŁONOWA BOSCH SUPER PLUS +8 FR7DC+

45,99 zł
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Kod producenta
3165143134344
Stan
Nowy
Numer katalogowy części
0 242 235 666
Producent części
Bosch
Typ samochodu
Samochody osobowe
Samochody dostawcze
Autobusy
Długość gwintu
19,0 mm
Średnica gwintu
14 mm
Rozmiar klucza
16 mm
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
1
Jakość części (zgodnie z GVO)
P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Numery katalogowe zamienników
CHAMPION OE014/T10
KAMOKA 7090002
KAMOKA 7090500
KAMOKA 7090501
KAMOKA 7090502
KAMOKA 7090503
KAMOKA 7090505
KAMOKA 7090506
KAMOKA 7090507
KAMOKA 7090512
KAMOKA 7090513
KAMOKA 7090514
KAMOKA 7090515
KAMOKA 7100504
KAMOKA 7100508
MAGNETI MARELLI 062000781304
MAGNETI MARELLI 062130003312
MAGNETI MARELLI 062609000080
MAGNETI MARELLI 062709000001
MAGNETI MARELLI 062711000011
Numer katalogowy oryginału
CITROËN 5960 G5
CITROËN 5960 J2
CITROËN 5962 84
CITROËN 5962 C6
CITROËN 5962 G3
CITROËN 5962 H2
CITROËN 5962 K2
CITROËN 5962 N1
CITROËN 5962 R9
CITROËN 5962 S0
CITROËN 5962 W0
CITROËN 5962 W1
CITROËN 5969 15
CITROËN 96 009 090
CITROËN 96 024 614
CITROËN 96 064 066
CITROËN 96 068 447
CITROËN 96 081 424
CITROËN CF 11
CITROËN MKP 000 97
Liczba sztuk w ofercie
4
Wersja
Europejska

4 x ŚWIECA ZAPŁONOWA BOSCH SUPER PLUS +8 FR7DC+

Świeca zapłonowa

  • Producent: Bosch
  • Numer katalogowy: 0 242 235 666
  • Odstęp elektrod [mm]: 0,9
  • Moment obrotowy dokręcenia [Nm]: 28
  • Gwint zewnętrzny [mm]: 14
  • Skok gwintu [mm]: 1,25
  • Długość gwintu [mm]: 19
  • Rozmiar klucza: 16
  • Położenie elektrod [mm]: 3
  • Ilość elektrod: 1
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep wraz z Zaufanymi Partnerami przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie np. IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności, a także w celach analitycznych, marketingowych, oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań w tym także do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych) oraz do poprawnego działania strony internetowej. Warunki przechowywania lub dostępu do cookie możesz określić w Twojej przeglądarce.

Klikając „ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY” wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki oraz na dostosowanie treści na stronie naszego Sklepu do Twoich preferencji, a także w celach statystycznych i marketingowych, w tym do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych). Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez usunięcie plików cookies z przeglądarki z danego urządzenia końcowego.

Jeżeli klikniesz „NIE WYRAŻAM ZGODY” - nie będzie możliwe wejście na stronę Sklepu.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep wraz z Zaufanymi Partnerami przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie np. IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności, a także w celach analitycznych, marketingowych, oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań w tym także do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych) oraz do poprawnego działania strony internetowej. Warunki przechowywania lub dostępu do cookie możesz określić w Twojej przeglądarce.

Klikając „ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY” wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki oraz na dostosowanie treści na stronie naszego Sklepu do Twoich preferencji, a także w celach statystycznych i marketingowych, w tym do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych). Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez usunięcie plików cookies z przeglądarki z danego urządzenia końcowego.

Jeżeli klikniesz „NIE WYRAŻAM ZGODY” - nie będzie możliwe wejście na stronę Sklepu.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel