❄️❄️UWAGA !!! Od 28.01.2023 do 05.02.2023 SKLEP NIECZYNNY wszystkie zamówienia złożone w tym okresie będą wysyłane zgodnie z kolejnością złożenia zamówienia od 06.02.2023 ❄️❄️Odpowiedzi na wszystkie pytania również zostaną udzielone od 06.02.2023❄️❄️
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zawór EGR do Audi Seat Skoda VW 1.9TDI 2.0TDi 038129637D
Zawór EGR do Audi Seat Skoda VW 1.9TDI 2.0TDi 038129637D
Zawór EGR do Audi Seat Skoda VW 1.9TDI 2.0TDi 038129637D
Zawór EGR do Audi Seat Skoda VW 1.9TDI 2.0TDi 038129637D
Zawór EGR do Audi Seat Skoda VW 1.9TDI 2.0TDi 038129637D
Zawór EGR do Audi Seat Skoda VW 1.9TDI 2.0TDi 038129637D

Zawór EGR do Audi Seat Skoda VW 1.9TDI 2.0TDi 038129637D

85,00 zł
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Marka
Symbol
ATC-03776
Kod producenta
121-01-029
Przedmiot
Podnośnik szyb
Stan
Nowy
Producent części
Abakus
Typ samochodu
Samochody osobowe
Samochody dostawcze
Numer katalogowy części
121-01-029
Typ silnika
Benzyna
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
5
Jakość części (zgodnie z GVO)
P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Numery katalogowe zamienników
SIDAT 83.4617
SIDAT 83.617
SIDAT 83.617A2
SIDAT 83.617AS
TOPRAN 115 037
WE PARTS 330690077
WE PARTS 330690518
WE PARTS 330690557
WE PARTS 330690566
WILMINK GROUP WG1015236
WILMINK GROUP WG1026964
WILMINK GROUP WG1091450
WILMINK GROUP WG1429154
WILMINK GROUP WG1494502
WILMINK GROUP WG1724548
WILMINK GROUP WG1796526
WILMINK GROUP WG1899120
WILMINK GROUP WG1977709
WILMINK GROUP WG2161798
WILMINK GROUP WG2189296
Numer katalogowy oryginału
VAG 038129637D
VAG 038131501AF
VAG 038131501AN
VAG 038131501S
VW 038 129 637 D
VW 038 131 501 AF
VW 038 131 501 AN
VW 038 131 501 K
VW 038 131 501 S
VW MN980163
VW MN980325

Przedmiot: Zawór EGR / Zawór recyrkulacji spalin

Producent: ABAKUS

Nr OE:

  • 038129637D
  • 038131501AF
  • 038131501AN
  • 038131501K
  • 038131501S
  • MN980163
  • MN980325

Uszczelka w zestawie

Sterowanie: pneumatyczne

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep wraz z Zaufanymi Partnerami przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie np. IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności, a także w celach analitycznych, marketingowych, oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań w tym także do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych) oraz do poprawnego działania strony internetowej. Warunki przechowywania lub dostępu do cookie możesz określić w Twojej przeglądarce.

Klikając „ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY” wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki oraz na dostosowanie treści na stronie naszego Sklepu do Twoich preferencji, a także w celach statystycznych i marketingowych, w tym do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych). Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez usunięcie plików cookies z przeglądarki z danego urządzenia końcowego.

Jeżeli klikniesz „NIE WYRAŻAM ZGODY” - nie będzie możliwe wejście na stronę Sklepu.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep wraz z Zaufanymi Partnerami przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie np. IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności, a także w celach analitycznych, marketingowych, oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań w tym także do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych) oraz do poprawnego działania strony internetowej. Warunki przechowywania lub dostępu do cookie możesz określić w Twojej przeglądarce.

Klikając „ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY” wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki oraz na dostosowanie treści na stronie naszego Sklepu do Twoich preferencji, a także w celach statystycznych i marketingowych, w tym do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych). Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez usunięcie plików cookies z przeglądarki z danego urządzenia końcowego.

Jeżeli klikniesz „NIE WYRAŻAM ZGODY” - nie będzie możliwe wejście na stronę Sklepu.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel