Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Termostat Fiat Alfa Romeo Chevrolet Opel Astra H 1.6 1.8
Termostat Fiat Alfa Romeo Chevrolet Opel Astra H 1.6 1.8
Termostat Fiat Alfa Romeo Chevrolet Opel Astra H 1.6 1.8
Termostat Fiat Alfa Romeo Chevrolet Opel Astra H 1.6 1.8
Termostat Fiat Alfa Romeo Chevrolet Opel Astra H 1.6 1.8
Termostat Fiat Alfa Romeo Chevrolet Opel Astra H 1.6 1.8

Termostat Fiat Alfa Romeo Chevrolet Opel Astra H 1.6 1.8

69,99 zł
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz 69.99 pkt.
Marka
Symbol
ATC-03777
Kod producenta
037-025-0004
Przedmiot
Podnośnik szyb
Stan
Nowy
Producent części
Abakus
Loro
Typ samochodu
Samochody osobowe
Numer katalogowy części
037-025-0004
Jakość części (zgodnie z GVO)
Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
10
Numer katalogowy oryginału
OPEL 1338177
OPEL 1338178
OPEL 1338403
OPEL 24405922
OPEL 24418432
OPEL 25192233
OPEL 55353311
OPEL 55559594
OPEL 55577073
OPEL 55578419
OPEL 5559594
OPEL 55597008
OPEL 6338007
OPEL 6338018
OPEL 6338044
OPEL 6338047
OPEL 71744389
OPEL 71770832
OPEL 96980318
OPEL 96984104
Waga produktu
10
Wersja
Europejska

Przedmiot: termostat

Producent ABAKUS

Nr OE:

  • NR OE
  • 55353311
  • 71770832
  • 55578419
  • 55597008
  • 96980318
  • 96984104
  • 71744389
  • 1338177
  • 1338178
  • 1338403
  • 6338007
  • 6338018
  • 6338044
  • 6338047
  • 55577073
  • 5559594
  • 24405922
  • 24418432
  • 25192233
  • 55559594
  • 55577072
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel